KT Praha

Dnes je pondělí 15.07.2024Petr Barcal - realitní makléř

Odběr novinek - přihlášení - odhlášení

Smluvní podmínky odběru novinek ze stránky KT Praha

1) K odběru novinek se uživatel přihlašuje zaregistrováním svého emailu do redakčního systému. Odběr novinek je potřeba následně autorizovat potvrzením autorizačního emailu, který po registraci uživatel obdrží. Do provedení této autorizace nebude odběr novinek aktivní.
2) Odběr novinek se odhlašuje opětovným zaregistrováním svého emailu do redakčního systému. Systém vyhodnotí, že zde email již je registrován a nabídne vám, zda chcete jeho registraci zrušit. V případě zrušení bude uživateli na tento email zaslán autorizační email, který je třeba potvrdit. Do doby potvrzení zůstává odběr novinek aktivní.
3) Uživatel bere na vědomí, že pokud registruje k odběru cizí email, bez souhlasu jeho majitele, dopouští se protiprávního jednání se všemi jeho případnými důsledky. K omezení těchto aktivit slouží autorizace zahájení i ukončení odběru novinek.
4) Protože většina článků je vydávána těsně po půlnoci, dochází k zasílání novinek o nových článcích v 1.00 hodin. V případě zadání mimořádného článku, který jde hned k publikaci, je novinka o článku mimořádně zaslána v průběhu dne po publikování článku. Novinky jsou zasílány pouze v ty dny, kdy vyšel nový článek.
5) Provozovatel si vyhrazuje právo rušit neaktivní odběry novinek, které nebyly déle než měsíc autorizovány, či odběry na nefunkční emaily, či neutorizované emaily, o jejichž funkčnosti má administrátor pochybnost.
6) Provozovatel si vyhrazuje právo zrušit registraci emailů, z kterých se vracejí chybové hlášky nebo jiné odpovědi.


Email zaregistrujete do systému potvrzením souhlasu s podmínkami odběru novinek.


Email


Kontrolní číslo: tři krát čtyři =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.