Dnes je neděle 08.09.2024

KT Praha - HB Ostrov Havlíčkův Brod 0:3

Olejník - Širuček 0:3(-8,-5,-10), Koblížek - Tregler 1:3(6,-7,-3,-6), Delinčák - Reitšpies 1:3(9,-4,-3,-w.o.)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Širuček 1, Tregler 1, Reitšpies 1

Hráno: Praha - Vršovice 19. 4. 2024

Před zahájením utkání předal Milan Orlowski dárkový koš Karlu Truhlářovi - majiteli KT Praha, jako poděkování za obětavost, kterou věnoval tomuto klubu. Své poděkování přednesl i Jindřih Panský, který v tomto klubu strávil konec své aktivní kariéry. KT Praha ohlásilo konec, takže toto utkání bylo jeho poslední nejenom v letošním ročníku extraligy, ale ve stolním tenisu vůbec. Konec o to smolnější, že Filip Delinčák svůj poslední zápas nedohrál kvůli zranění zad, které si poranil v rávěru prvního setu. Druhý set ještě odehrál i přes bolest, ale bez pořádného pohybu. A když se to nerozhýbalo, tak si v třetím setu vzal time out a na doporučení Milana Orlowského ve hře už nepokračoval a zápas vzdal. Bolest zad mu totiž nedovolovala dostatečný pohyb, bez kterého se stolní tenis na této úrovni hrát nedá.

[1]

Zima v herně

21.04.24 09.57

Petr Barcal

p.barcelona@seznam.cz

Odpovědět

Byl jsem vděčným návštěvníkem mnoha utkání, ale musím být i kritický. Osobně je mi líto, že poslední tři domácí utkání KT Praha byly doprovázeny nízkou teplotou, jakou bych čekal někde v okresních utkáních. Vím, že domácí herna umí zatopit a já sám jako hráč tam hrál někdy v plus 23 st. i v chladném podzimu 2023. Nerozumím proč vlastník klubu, trenérská legendární dvojice či potažmo sami hráči nenárokovali vytopení herny alespoň na 20 st. Právě poslední utkání hodinu před začátkem (tedy v 17.00) bylo tak v herně 17 st a já tam tehdy dorazil a nezkusil ani odložit bundu. To se rozehrávali domácí od 17 hod. někdy do 17.25 jen v slabých tričkách, pak se v herně mírně začalo temperovat až se začátkem utkání. Vůbec mě nepřekvapuje že Filip D. takto dopadl se zády pokud mu tam záda nastydla. Myslím že za jeho zdravotní stav může především jeho zaměstnavatel, pokud šetřil prostředky aby pronajímatel herny zatopil. Pokud někdo něco víte, co za tím opravdu bylo, že se opakovaně v herně kde KT Praha hrálo netopilo, tak to prosím do diskuze napište. Díky. P.