Dnes je čtvrtek 18.04.2024

KT Praha vstoupilo do play off po neskutečném drama vítězně

KT Praha – TJ Ostrava KST 3:2

Olejník – Martinko 1:3(-2,-9,10,-11), Pavelka – Onderka 2:3(-13,-7,9,2,-3), Koblížek – Štalzer 3:0(5,6,6), Olejník – Onderka 3:1(-9,9,7,5), Pavelka – Martinko 3:2(11,-6,8,-6,9)

Body domácích: Olejník 1, Pavelka 1, Koblížek 1

Body hostů: Martinko 1, Onderka 1, Štalzer 0

Hráno: Praha – Vršovice 6. 4. 2021

Hned první zápas se nevyvíjel pro KT Praha dobře. Olejník prohrál první set s Martinkem zcela hladce, druhý set potom prohrál v koncovce. Po velkém boji Olejník snížil na 1:2, ale ve čtvrtém setu v prodloužené koncovce podlehl a prohrál 1:3.

Pavelka prohrál první set v prodloužené koncovce s Onderkou v prodloužené koncovce. Následfně prohrál i druhý set a Onderna vedl už 2:0. Pavelka vyhrál v koncovcve třetí set a snížil na 1:2. Následně Pavelka vyhrál sndadno čtvrtý set a vyrovnal na 2:2. V pátém setu mu ale Onderka hladké vítězství oplatil, vyhrál 3:2 a Ostrava už vedla 2:0.

Koblížek potrcrdil, že jeho forma se stále lepší a porazil Štalzera poměrně jasně ve třech setech a snížil na 1:2.

V zápasu dvou jedniček nezačal Olekník dobře a první set prohrál v koncovce. Potom si ale vše vynahradil, v koncovce vyhrál druhý set a vyrovnal. Set od setu měl potom Olejník větší převahu a porazil Onderku 3:1 a tím vyrovnal stav utkání na 2:2.

Rozhodující utkání bylo velkým dramatem do posledního míčku. Nejprve se Pavelka ujal v prodloužené koncovce vedení 1:0, kdy v průběhu setu spíše prohrávala a výsledek dotahoval. V druhém setu měl převahu Martinko, ale nepřišel Pavelkův obrat v koncovce a tak Martinko srovnal na 1:1. Pavelka vyhrál třetí set a šel do vedení 2:1, ale čtvrtý set hrál jakoby v útlumu a na Martinak nestačil a bylo vyrovnáno na 2:2. V pátém rozhodujícím setu začal lépe Martinko a vypracoval si docela slušný náskok. Pavelka ale zúročil svoji zkušenost a náskok Martinka dohnal a srovnal set na 9:9. Následně uhrál dva vítězné balóny, čímž vyhrál zápas 3:2 i utkání 3:2.

Odveta se hraje v Ostravě ve čtvrtek 8. 4. 2021 od 18 hodin opět bez diváků, ale utkání budete moct sledovat na streamu na https://www.ping-pong.tv/?post_type=videa&p=1828. Přenášet ho bude i TV Aréna.

Přidání komentáře k článku KT Praha vstoupilo do play off po neskutečném drama vítězně