KT Praha

Dnes je čtvrtek 25.04.2024Petr Barcal - realitní makléř

KT Praha – TJ Sokol PP Hradec Králové 3:0

KT Praha – TJ Sokol PP Hradec Králové 3:0

Olejník – Mokrejš 3:0(3,9,6), Pavelka – Buben 3:2(-5,-9,8,4,5), Koblížek – Hort 3:0(6,5,5)

Body domácích: Olejník 1, Pavelka 1, Koblížek 1

Body hostů: nikdo

Hráno: Praha – Vršovice 22. 1. 2021

 

Olejník přehrál Mokrejše celkem jednoznačně 3:0. V druhém setu to ale bylo vyrovnané drama a Olejník vyhrál až v koncovce.

 

V druhém zápase začal s převahou Pavelka, ale tempo mu nevydrželo, Buben záhy srovnal a potom měl naopak převahu on. Vyrovnanější byl druhý set, ale i v něm Pavelka prohrál, i když až v koncovce. Klíčový byl třetí set, který byl velmi vyrovnaný. Pavelka si na Bubna zvykal a v tomto setu jej dokázal v koncovce přehrát a snížit na 1:2. Potom už měl převahu Pavelka, který na Bubna našel recept a další dva sety vyhrál poměrně přesdvědčivě a zařídil tak KT Praha druhý bod a vedení 2:0.

 

V třetí zápase měl Koblížek nad Hortem převahu, přehrál jej bez větších problémů 3:0 a pečetil tak vítězství KT Praha 3:0.

 

V neděli to bude mít KT Praha v Havířově určitě těžší, ale věřme, že i tam vyhraje. Utkání s Havířovem se hraje 24. 1. 2021 od 16.00 hodin. Utkání je bez diváků, ale sledovat jej můžete na streamu na https://www.ping-pong.tv/?post_type=videa&p=1699.

 

KT Praha je nyní aktuálně sedmé se stejným bodovým ziskem jako SF SKK El Niňo Praha a oba tyto týmy mají utkání k dobru.Přidání komentáře k článku KT Praha – TJ Sokol PP Hradec Králové 3:0Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.