Extraliga

Přečteno: 317

Komentářů: 0

KT Praha podlehlo za necelé dvě hodiny favorizovanému El Niňu 0:3.

Koblížek – Zelinka 2:3(7,3,-9,-9,-6), David – Konečný 0:3(-10,-6,-7), Pavelka – Onderka 1:3(6,-9,-3,-9)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Zelinka 1, Konečný 1, Onderka 1

Hráno: Praha – Vršovice 24. 2. 2023

Utkání začalo slibně, když v úvodní dvouhře měl Koblížek převahu a vedl nad Zelinkou už 2:0. Potom Zelinka zpřesnil hru, držel s Koblížkem krok a v koncovce třetího setu vyhrál a snížil na 1:2. Obdobný průběh měl i čtvrtý set a bylo to 2:2. V rozhodujícím setu už byl lepší Zelinka, vyhrál 3:2 a poslal El Niňo do vedení 1:0.

V druhém setu držel David s favorizovaným Konečným krok v prvním setu. Zbylé dva sety už byly nad jeho síly. El Niňo vedlo 2:0.

I zápas Pavelky s Onderou začal slibně a Pavelka vedl 1:0. V koncovce vyrovnaného druhého setu se prosadil Onderka a srovnal na 1:1. Třetí set byl zcela v režii Onderky a bylo to 1:2. V čtvrftém setu se opět bojovalo, ale do koncovky šel s náskokem Onderka a připsal vítězstvím 3:1 El Niňu třetí vítězný bod.

V 16. kole se KT Praha utká za týden v pátek 3. 3. 2023 venku s SKST Libercem. Doma jej uvidíme o týden později 10. 3. 2023 v utkání s KST Ostrava.