2023-01-06

Extraliga

Přečteno: 338

Komentářů: 0

V 10. kole extraligy mužů čekal KT Praha těžký soupeř, kterým byl favorizovaný HB Ostrov.

Tregler – Koblížek 3:0(6,6,8), Širuček – Olejník 3:1(5,6,-7,6), Prokopcov – David 3:1(8,-7,6,8)

Body domácích: Tregler 1, Širuček 1, Prokopcov 1

Body hostů: nikdo

Hráno: Havlíčkův Brok 6. 1. 2023

První dva zápasy byly ve znamení převahy domácích hráčů. Třetí zápas mezi Prokopcovem a Davidem začal velkou vyrvnanou bitvou v prvním setu, kdy vyhrál Prokopcov až v koncovce. V druhém setu hrál David aktivněji, Prokopcov zbytečně chyboval a David měl náskok, který sice Prokopcov částečně stáhl, ale nevyrovnal. David set vyhrál a vyrovnal na 1:1. V 3. setu začal lépe Prokopcov, ale David s ním držel krok. Potom ale Prokopcov získal náskok, set vyhrál a opět se ujal vedení. Čtvrtý set začal třemi body Prokopcov. David si vzal time out. Hra se trochu srovnala, ale Prokopcov byl aktivnější a David pouze dotahoval jeho náskok. Prokopcov set vyhrál, čímž vyhrál celý zápas a vybojoval pro HB Ostrov třetí vitězný bod.

Příští utkání hraje KT Praha za týden v pátek 13. 1. 2023 v Havířově.