2020-09-04

Extraliga

Přečteno: 1194

Komentářů: 0

KT Praha začalo v prvním kole porážkou. Hostům zajistil poměrně suverénně dva body Gavlas, třetí bod přidat talentovaný Květon.

Olejník Martin – Štěpánek David 3:0(9,9,1), Pavelka Tomáš – Gavlas Antonín ml. 0:3(-7,-10,-5), Koblížek Martin – Květon Ondřej 0:3(-8,-10,-11), Olejník – Gavlas 0:3(-3,-6,-9)

Body domácích: Olejník 1, Pavelka 0, Koblížek 0

Body hostů: Gavlas 2, Květon 1, Štěpánek 0

Hráno: Praha – Vršovice 4. 9. 2020

Utkání začalo prvním zápasem, který byl velmi vyrovnaný. Až v třetím setu se Olehník „utrhal“ a najednou vedl 10:0. V dalším zápase proti sobě nastoupily obě jedničky a i když byly první dva sety vyrovnané, navrch měl Gavlas. Hodně vyrovnaný byl i třetí zápas Kobližka s Květonem. V třetím setu měl Koblížek navíc velkou smůlu a byl počastován hodně velkým počtem „prasátek“. Čtvrtý zápas už byl v režii Gavlase, i když Olejník hru set od sedu srovnával.

Zápas se hrál systémem multiball, na což si někteří hráči těžko zvykali. Zejména Pavelka ze zvyku chodil pro míček a pokud nebyl rychlejší sběrač, tak si ho sebral sám.

Příští týden hraje v 2. kole KT Praha ve čtvrtek 10. 9. 2020 v Havlíčkově Brodu, který je hlavním favoritem letošního ročníku. Doma hraje KT Praha až 25. 9. 2020, kdy hostí SF SKK Rl Niňo Praha.