KT Praha – TJ Sokol PP Hradec Králové 4:0

Extraliga

Přečteno: 1309

Komentářů: 0

KT Praha dnes poměrně jednoznačně přehrálo hradecké sokoly.

Olejník – Pavlica 3:0(6,4,9), Vožický – Klásek 3:0(12,4,12), Pavelka – Crha 3:1(-5,8,11,8), Vožický – Pavlica 3:0(4,7,3)

Body domácích: Vožický 2, Olejník 1, Pavelka 1

Body hostů: nikdo

Hráno: Loko Vršovice 10. 1. 2020

Utkání začalo zápasem Olejníka s Pavlicou, který začal Olejník s převahou a bez problémů vyhrál 3:0. To zápas Vožického s Kláskem byl o poznání vyrovnanější. V prvním setu měl lepší nástup Klásek a Vožický spíš dotahoval, potom srovnal hru a dramatické koncovce se ujal vedení 1:0. Druhý set měl Vožický převahu a poměrně hladce zvýšil na 2:0. V třetím setu to bylo ale obdobné jako v setu prvním a chvílemi to vypadalo, že Klásek sníží. Vožický ale jeho náskok dotáhl a v koncovce zápas vítězně ukončil 3:0. Třetí zápas nezačal pro Pavelku dobře, Crha útočil a vše mu padalo na stůl a vedl už 7:0. Pavelka set neotočil, ale hrozivý stav zkorigoval. Zbylé tři sety byly velkým bojem, který zvládl v koncovkách Pavelka, vyhrál 3:1 a KT Praha se ujalo vedení 3:0

Následovala přestávka na občerstvení, v které byly k dispozici kuřecí křidélka.

Po přestávce utká ní ukončil Vožický, který porazil poměrně jednoznačně Pavlicu.

Příštím soupeřem bude ve 14. kole ve čtvrtek 23. 1. 2020 od 18 hodin SF SKK El Niňo Praha a utkání se hraje na Kotlářce. O týden později 31. 1. 2020 hostí hráče KT Praha tým TTC Ostrava 2016. Doma uvidíme KT Praha opět 7. 2. 2020 proti SKST Cheb.