Extraliga

Přečteno: 216

Komentářů: 0

KT Praha v 14. kole extraligy mužů porazilo tým TJ Ostrava KST 3:1.

Koblížek - Morávek R. 3:1(8,-11,9,0), Šíp - Klos 1:3(-9,-9,8,-5), Delinčák - Bajger 3:1(-8,9,6,8), Koblížek - Klos 3:1(3,2,-5,9)

Body domácích: Koblížek 2, Delinčák 1, Šíp 0

Body hostů: Klos 1, Morávek R. 0, Bajger 0

Hráno: Praha - Vršovice 16. 2. 2024

Úvodní zápas Koblížka s Morávkem byl na začátku velice vyrovnaný. KT Praha šlo do vedení 1:0. V druhém zápasu hrál Martin Šíp proti zkušenému Patriku Klosovi, s kterým držel krok a uhrál na něj i set. Klos si ale vše pohlídal a abylo srovnáno na 1:1. Důležitý byl třetí zápas trojek, v němž první set vyšel lépe Bajgerovi, který se ujak vedení 1:0. Koncovka druhého setu ale patřila Delinčákovi a bylo vyrovnáno. V třetím setu Delinčák držel mírný náskok a ujal se vedení 2:1 a v koncovce dramatického čtvrtého setu Delinčák bajgera přehrál, vyhrál 3:1 a poslal KT Praha do vedení. Do zápasu jedniček vstoupil lépe Koblížek, který první dva sety vyhrál naprosto hladce a vedl 2:0. Zkušený Klos se ale nevzdal, změnil taktiku, vyhrál třetí set a snížil stav na 1:2. V čtvrtém setu viděli diváci velký vyrovnnaý boj. V koncovce vyhrál Koblížek a vybojoval trak KT Praha třetí vítězný bod.

Za týden hraje KT Praha 23. 2. 2024 proti TTC Ostrava 2016 venku v Ostravě. Poslední tři kola potom bude hrát KT Praha doma a to 1. 3. 2024 proti HB Ostrov Havlíčkův Brod, 8. 3. 2024 derby proti SF SKK El Niňo Praha a 15. 3. 2024 proti SKST Chodov. Já bohužel budu moct až na poslední kolo, tak v těch předchozích prosím fanděte i za mě.