Dnes je úterý 19.03.2024

Liga

KT Praha - SF SKK El Niňo Praha C 6:9

I druhé utkání play off byl velký boj, který trval bez pár minut čtyři hodiny. O vyrovnanosti svědčí poměr setů 27:30 a poměr míčků 534:541.

Míla Fuček

02.04.2016

Liga

Přečteno: 2139

Komentářů: 0

KT Praha v příští sezóně v extralize

Bez ohledu na včerejší a dnešní play off je KT Praha pro příští sezónu v extralize. Ta byla rozšířena na dvanáct týmů.

Míla Fuček

02.04.2016

Liga

Přečteno: 2009

Bitva do posledního míčku

Čtyři a půl hodiny trvalo včerejší utkání play off hrané na Lokomotivě Praha. O vítězi rozhodl až pátý set posledního utkání, v kterém podlehl Javůrek 11:13.

Míla Fuček

02.04.2016

Liga

Přečteno: 1932

SK US Steinerová Choceň - KT Praha 10:5

KT Praha v posledním kole prohrál s Chocní a protože El Niňo porazilo ve třech Ostravu, je KT Praha nejtěsnějším rozdílem na druhém místě.

Míla Fuček

13.03.2016

Liga

Přečteno: 1927

TJ Sokol PP Hradec Králové - KT Praha 1:10

Toto včerejší utkání 21. kola začalo nejdříve, ale jeho výsledek se na STISu objevil až poslední někdy v noci.

Míla Fuček

13.03.2016

Liga

Přečteno: 1896

KT Praha - TJ Ostrava KST v číslech

Zde je slíbený podrobný výsledek včerejšího utkání KT Praha - TJ Ostrava KST.

Míla Fuček

22.02.2016

Liga

Přečteno: 1959

KT Praha - TJ Ostrava KST 10:7

Po velkém boji dnes porazilo KT Praha Ostraváky 10:7. Dnes jenom stručná reportáž, protože je zadán pouze předběžný výsledek a ač jsem na utkání byl, podrobé výsledky si nepamatuji.