2023-10-27

Extraliga

Přečteno: 255

Komentářů: 0

KT Praha podlehlo za necelých devadesát minut ostravanům 0:3. Zhruba polovina setů byla ale vyrovnaných a rozhodovala se až v koncovce.

Delinčák - Assar 1:3(-9,-9,7,-9), Olejník - Kleprlík 0:3(-4,-10,-12), Šíp - Brhel 0:3(-5,-9,-2)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Assar 1, Kleprlík 1, Brhel 1

Hráno: Praha - Vršovice 27. 10. 2023

Úvodní zápas byl velice vyrovnaný a všechny čtyři sety se rozhodovaly až v koncovce. V druhém setu Olejník nezachyxtil v prvním setu nástup Kleprlíka a lehce prohrál. Od druhého setu ale srovnal hru a druhý a třetí set prohrál v prodloužené koncovce. Ostrava už vedla 2:0. V třetím zápasu se nedařilo Šípovi. Zejména v třetím setu, na co sáhnul, to zkazil. V koncovce druhého setu, který jediný byl vyrovnaný, měl zase smůlu na "prasátko".

V 7. kole hraje KT Praha venku 3. 11. 2023 proti favorizovanému HB Ostrov Havlíčkův Brod.

prodaja stanova pik smrtovnice avaz blumen horoskop kalkulator online knjige cvijece vicevi