KT Praha

Dnes je úterý 23.04.2024

Petr Barcal - realitní makléř

TTC Ostrava 2016 – KT Praha 4:1

Bajger – Pavelka 2:3(4,14,-5,-5,-7), Tregler – Vožický 3:1(9,-8,4,7), Olivares – Panský 3:0(4,9,4), Tregler – Pavelka 3:1(-2,7,7,5), Bajger – Panský 3:0(9,12,6)

Body domácích: Tregler 2, Bajger 1, Olivares 1

Body hostů: Pavelka 1, Vožický 0, Panský 0

Hráno: Ostrava 29. 4. 2019

Ostravští začali lépe a Bajger vedl nad Pavelkou už 2:0. Pak ale nastala otočka, Pavelka nejprve srovnal a následně vyhrál a zajistil KT Praha vedení. Potom ale Vožický nestačil na Treglera, který šel do vedení. Vožický srovnal, Tregler přitvrdil hru a šel znovu do vedení, které dotáhl do konce vítězstvím v čtvrtém opět vyrovnaném setu. Třetí bod vybojoval Olivares nad Panským. Vypadalo to, že KT Praha sníží. Pavelka porazil Treglera v prvním setu zcela hladce. Potom se ale Tregler vzpamatoval, vyrovnal, otočil a zápas vyhrál a tím zvýšil náskok Ostravy. Na vítězství Ostravy hrál Bajger s Panským. Panský držel s Bajgerem krok v prvních dvou setech, ale bohužel podlehl v koncovkách.

Zítra od 18.00 hodin se hraje odveta v Praze Vršovicích. Přijďte podpořit KT Praha, aby vyhrálo a sérii vyrovnalo. Pokud se to podaří, bude se hrát rozhodující utkání o postup do semifinále v pátek 3. 5. v Ostravě.

Přidání komentáře k článku TTC Ostrava 2016 – KT Praha 4:1