2017-02-24

Extraliga

Přečteno: 1564

Komentářů: 0

KT Praha sehrálo s Kotlářkou velice vyrovnané utkání. Celkový výsledek na to sice neukazuje, ale podíváte-li se na celý průběh jednotlivých zápasů, uznáte, že to byl docela boj.

Bohužel se dnes nedařilo Jindrovi Panskému, který měl dobře rozehráno se Standou Kučerou, ale nakonec v pátém setu v prodloužení podlehl. V pěti setech Jindra prohrál i s Jakubem Němečkem. Tady bohužel Němeček otáčel pro něj již hodně špatně vypadající sety, v kterých výrazně prohrával.

Panský - Kučera 2:3(3,-6,9,-5,-13), Havlík - Kaucký 3:1(7,-3,4,11), Orlowski - Němeček 2:3(5,-7,-4,7,-5), Havlík - Kučera 0:3(-10,-4,-9), Panský - Němeček 2:3(-3,10,8,-9,-8)

Body domácích: Havlík 1, Panský 0, Orlowski 0

Body hostů: Kučera 2, Němeček 2, Kaucký 0

Hráno: Loko Vršovice 24. 2. 2017 od 18.00

Toto utkání bylo dohrávkou odloženého utkání z 16. kola. Zítra hraje KT Praha opět doma v 18. kole od 15.00 s SK TTC Františkovy Lázně.