2021-11-06

Extraliga

Přečteno: 714

Komentářů: 0

Velkou bitvu, v které podlehlo těsně 2:3, svedlo včera doma KT Praha s favorizovaným HB Ostrov H. Brod.osmrtnice livno umrli smrtovnicejastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci

KT Praha – HB Ostrov H. Brod 2:3

Koblížek – Skála 3:0(5,8,8), Slapnička – Tregler 0:3(-4,-5,-5), Olejník – Obešlo 3:1(6,-9,7,11), Koblížek – Tregler 0:3(-4,-12,-8), Slapnička – Skála 0:3(-9,-5,-8)

Body domácích: Koblížek 1, Olejník 1, Slapnička 0

Body hostů: Tregler 2, Skála 1, Obešlo 0

Hráno: Praha – Vršovice 5. 11. 2021

Na postu hráče číslo jedna dostal důvěru Martin Koblížek a nezklamal ji a Radka Skálu porazil ve třech setech a KT Praha vedlo 1:0. Po té srovnal za hosty Tomáš Tregler, když ve třech setech přehrál Jakuba Slapničku, kterého má KT Praha na střídavý start z HB Ostrov. Bylo vyrovnáno na 1:1.

Taktický tah postavil Martina Volejníka na post č. 3 se vydařil a Olejník porazil Michala Obešla 3:1. KT Praha šlo znovu do vedení.

Klíčový zápas byl souboj jedniček Koblížek s Treglerem. První set vyhrál hladce Tregler a šel do vedení 1:0. V druhém setu ale Koblížek srovnal hru, ale bohužel podlehl v několikanásobně prodlužované koncovce 12:14 a prohrával už 0:2. I třetí set se rozhodoval v koncovce, kterou pro sebe vybojoval zkušenější Tregler, čímž zápas vyhrál 3:0 a srovnal stav utkání na 2:2. Rozhodoval zápas dvou mladých hráčů Slapničky a Skály. Slapnička bohužel prohrál ve třech vyrovnaných setech 0:3 a tím KT Praha podlehlo 2:3.

KT Praha drží nadále v tabulce 7. příčku s 11 body s dvoubodovou ztrátou na TJ Ostrava KST a dvoubodovým náskokem před Hradcem Králové.

KT Praha hraje další utkání již za týden 12. 11. 2021 proti Hodonínu venku. Doma jej uvidíme až 26. 11. 2021 v utkání proti TTC Ostrava 2016.